Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem megyek be vizsgázni...

Ha nem megyek be vizsgázni egy tárgyból egyszer sem, csak simán megbukatatnak?

Figyelt kérdés
Nem biztos hogy be tudom fejezni a szakdolgozatomat megfelelően idore, de ha minden vizsgam sikerül akkor már nem lesz hallgatoi jogviszonyom, csak vissza kell jonnom majd kovi félévben diplomázni. Azon gondolkodtam ha nem jon ossze inkabb megbukok egy tárgyból is, es igy csak vizsgaként kovi felevben felveszem es akkor államvizsgázok is. Erre azert lenne szuksegem mert nagyon kell a koli, az meg csak nappalisoknak van. De a lényeg, ha csak siman egy vizsga alkalomra se nem megyek be, elkonyvelnek bukassal es ennyi? Lehet fura kérdés de nem csusztam még egy tárgyal se, vagy ilyesmi, szal nem tudom hogy megy. XD
2019. szept. 3. 15:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi, van pár helyesírási hiba, most látom, csak közben gyalogolok és úgy írtam a kérdést. :)
2019. szept. 3. 15:15
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem mész be, akkor nem teljesített lesz beírva.
2019. szept. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!