Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetemen van...

Debreceni Egyetemen van tanulásra alkalmas hely?

Figyelt kérdés

Nem vettek fel koliba, így egy ideig bejárós leszek. Nem lakok olyan messze, de az órarendem nem túl szerencsés, 2-3 órás szünetekkel. Amikor nincs órám, szeretnem hasznosan eltölteni az időt, de nem tudom, hol.

A könyvtárt terveztem, hogy oda beülök és tanulok, de oda DEKA kártya kell, ami nekem még az első hetekben nem lesz.

Az egyetemen belül nincs valami "csendes zug", ahol elő lehet venni tanulnovalót? Számítógépterem, vagy ilyesmi. Nem nyílt térre gondolok, mint például egy aula, ahol járnak-kelnek az emberek, hanem ahol csend van.


Gyógytornásznak vettek fel egyébként (még annyira nem tudom, hogy hol lesznek az órák, de valakinek hátha többet mondok ezzel :))



2019. szept. 3. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Szia! A Népegészségügyi Kar a Kassai Campuson van nem? Mert ott kint a padokon lehet tanulni, csendes stb. :)

Egyébként a DEKA kártya az az UniPass ugye? :D

2019. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Deka kártya nélkül is bemehetsz a könyvtárba, es a tanuló terembe, azt csak a kölcsönzéshez kérik.
2019. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Az élettudományi és btk könyvtárba is bemehetsz kártya nélkül. A kölcsönzéshez kell a kártya, és a számítógép használathoz is a könyvtár címén fogsz tudni regisztrálni.

(elvileg hamar fogtok kapni kártyát)


Egyébként nagyon csendes helyet szerencse függő, hogy találsz-e, vagy sem.

Az ökológia 2. emeletén csend szokott lenni.

A btk főépületben rengeteg hely van, és a felsőbb szinteken ha van hely, akkor ott általában tanulni is tudsz.

A kémia intézet 2 emeletén is van tanuló hely, de ott a csend ritka.

Az étk épületében az földszinten hely sok van, de csend az megint nincs, a többi emeletén pedig a tanszékek kisajátították az ülőhelyeket.


Igazából ami csendes hely az a könyvtárak olvasótermei( a btk olvasóterme elég csendes, az étk sajnos egyben van a többi résszel és a zaj is felhallatszik), illetve az üres előadótermek. Én sokszor inkább oda megyek, mert az jobb.

2019. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Akkor neked sokszor a campuson lesznek óráid, ott van a tanszék is aminek az emeletén vannak asztalok, hűtő, mikró stb és általában nagyon csendes, ott szoktak tanulnak azok akik bejárósok. De az udvaron ott a zöldhullám (hullám alakú barna pad), vagy a büfé előtt (ami a koliban van) szintén vannak asztalok székekkel szóval ott is tanulhatsz majd akár. Ezenkívül a Kenézy könyvtár ami az NK-hoz is "tartozik" oda is be tudsz ülni csak ameddig nincs deka nem tudsz kölcsönözni.
2019. szept. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az ÉTK könyvtárába be lehet ülni kártya nélkül is, de biztos vannak még csendesebb helyek az épületekben, kihalt folyosók meg ilyesmi.🤔

(Egyébként én is elsőéves gyógytornász hallgató vagyok, ugyanúgy Debrecenben, a legtöbb óránk kint lesz a Kassain így az órarendet elnézve.😀)

2019. szept. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A campus koli A epuleteben van egy etterem,napi menus hely, ott tudsz ebedelni :)

Campus A es campus B epuleteben is vannak padok, szekek. Le lehet ulni. Bufe is van, de draga.

2019. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A kinti padok tök klasszak, kár, hogy 2 percet ültem és elkezdett szakadni :D
2019. szept. 9. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!