Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hol van Budapesten jó profilké...

Hol van Budapesten jó profilkép készítésére alkalmas hely?

Figyelt kérdés
Ilyesmire gondolok hogy citadella, Deák, vagy hga tud valaki fancy háttérképet, vagy konkrét ötletet, helyet egy jó képhez instára. A javaslatokat előre is köszi.

2019. ápr. 4. 22:20
 1/3 anonim válasza:
100%
Van valami selfi múzeum vagy mi ha jól tudom
2019. ápr. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah, van selfie múzeum.
2019. ápr. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem helyfüggő. Nagyon szép helyen is lehet csinálni szörnyű képeket és semmi extra helyeken is lehet nagyon jókat. A selfie múzeumból naponta 100-an posztolnak kb, nem túl eredeti, de valószínű ez csak az én meglátásom... Szerintem, ha igazán jókat szeretnél érdemes olyan emberhez fordulni, aki igazán ért ehhez (fotós). Igen, pénzbe kerül, de szerintem évente egyszer elmenni és kifizetni jó befektetés. Van egy volt osztálytársam egyébként, aki más fotósokhoz képest tök olcsón dolgozik (5000 ft körül van asszem) és szuperjófej kreatív csajszi, ha gondolod írj és elküldöm a Facebook-oldalát. (Nem promó, csak személyes tapasztalat) Szóval szerintem érdemes egyszer-egyszer kipróbálni ilyet, sok kreatív ötletet gyűjt közben az ember
2019. ápr. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!