Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-VIK-en mi történik, ha...

BME-VIK-en mi történik, ha elbukom a 0. zh-t?

Figyelt kérdés

Van jelentősége azon kívűl, hogy egy félévre üdvözölhetem a bevmatot az órarendemben?

Illetve most csak péntek 12:15-től 15:00-ig van kiírva, lesz több a későbbiekben?



2019. szept. 3. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Ha az első éves matekos tárgyat(analízis, vagy nem tudom most milyen néven fut, lényeg hogy deriválás+integrálás) tudod teljesíteni, akkor semmi következménye nincs. Egyébként a bevezető matek azoknak is hasznos lehet, akik épp átcsusszannak a 0.zh-n, sőt még ugye többlet kreditet is jelent.
2019. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9%
Ööö, nekem nem kellett felvennem, viszont hallottam olyan legendákat, hogy nehezebb a bevmat zh, mint a sima matekos tárgy. Nem tudom, hogy mennyire igaz.
2019. szept. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

#2 Lol, a bevmat zh egy vicc. Mondjuk az analízis se nehéz, de tuti nem könnyebb mint a bevmat.

Kérdezőnek: idén kötelező megírni a mérnökinfós és villanyos gólyáknak a 0. matek zh-t (a fizika sose volt kötelező), és ha nem mentél át, kötelező felvenned a bevmatot. De mint már felettem is írták, akkor is vedd fel, ha csak épp átcsúszol vagy nem érzed biztosnak a tudásodat.

2019. szept. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

#3

Mondom nem tudom, nem kellett felvennem.

Nekem volt, aki ezt mondta.

2019. szept. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%

A matek 0. zhnál kötelezően fel kell venned a bevezető matekot, vagyis az előző évben ez volt.


Ha még van fizika 0. zh (mert azt hiszem elakarták törölni) akkor azt nyugodtan elbukhatod, mert semmilyen következménye sincs, csak neked mutat egy képet a tudásodról.


Mindegy ... a matek 0. zh egy olyan alap dolog, hogy azt tényleg megkéne lépned hogy bírd az egyetemet...

2019. szept. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még aki elbukta, az vagy felvette, vagy decemberben megírta újra. Ha akkor is bukta, akkor bukott mindent.
2019. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Egészen pontosan: A 0. zárthelyi pótlása: a „Bevezető matematika” szabadon választható tantárgy eredményes elvégzése vagy a pótlási héten megírt pótló zárthelyi dolgozat legalább 50%-os megírása. Akinek egyik sem sikerül, nem szerezhet aláírást.


Tehát most is így van, ahogy írtam, mindenféle rémhírrel ellentétben.

2019. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én ezt az egyet szerettem a BME VIK-ben, hogy minden tárgyhoz volt korrekt adatlap, és a zh-kat már félév elején lehetett tudni, mikor lesznek. Sőt volt, hogy már nyáron is.


El nem hinnétek, mi folyik a SE ETK-n ezzel szemben...

2019. szept. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha elbukod akkor úgysem maradsz bent az egyetemen
2019. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Aki lepontozgatott mindenkit, az miért tette? Kib*sztak az egyetemről, mi?
2019. szept. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!