Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A neptunban van személyes...

A neptunban van személyes adatok rész, ezt a tanárok is látják, az adott diáknak ezeket az adatokat?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Régen így volt, tanárom mesélte is, hogy régen egyszerűen belenézett a neptunba, és látta hallgatók telefonszámát, személyes adatait, kb mindent, ha szakdolgozattal kapcsolatban fel kellett hívni a hallgatót, akkor könnyű volt a számát megszerezni. Aztán jött a GDPR... most már, legalábbis nálunk, nem látnak semmit a személyes adatokból az oktatók, csak az adott szak tanulmányi ügyintézője(TO-s néni) láthatja ezeket.
2019. szept. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy ez melyik egyetem? Vagy már mindegyik egyetemen nem látják már az oktatók?
2019. szept. 4. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:

A GDPR Európai Uniós szabályozás, ezért minden EU-s országra hatással van.

Egyik egyetem oktatói sem látják a személyes adataid, max ahogy fentebb írták a TO-sok.

2019. szept. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A névhez tartozó Neptun kódot látják, ha ezt érted személyes adat alatt. TAJ-számot, telefonszámot és hasonlókat nem.
2019. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!