Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem tudom a Neptun-ban...

Miért nem tudom a Neptun-ban a személyes adataimat módosítani?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg a kódot, és beléptem. De amikor hozzá akarnék írni a személyes adataimhoz valamit ezt írja ki: "Nincs jogosultsága a feljövő ablak megtekintésére!"

2015. júl. 27. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Azért, mert azt a beiratkozás után a TO-s hölgyek/urak fogják módosítani. Azt csak és kizárólag a hivatalos irataid alapján módosítják.
2015. júl. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Ez csak azért nem oké, első, mert azt írták a neptun kódhoz tartozó szerelmetes levélben, hogy javítsam, ha valamelyik adatom nem helyes... illetve a hiányzó adatokat töltsem ki. NEkem oké mnden, de akinek nem?
2015. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom a levélkéd alapján már mindent tudsz az egyetemről, ne is hallgass olyanra, aki már évek óta oda jár.
2015. júl. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hoppá, bocsánat, nyilván le kell írnom minden egyes válaszomban, hogy van egy hagyományos főiskolai diplomám, van egy BA és most egy másik intézmény mesterképzésére megyek, ha nem akarom, hogy felsőbbrendűek helyreigazítsanak. Mea maxima culpa.
2015. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha ELTE-s vagy akkor [link] itt lehet módosítani az adataidat :)
2015. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!