Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Neptun, tárgyfelvétel, félévke...

Neptun, tárgyfelvétel, félévkezdés?

Figyelt kérdés

Fölvettem a tárgyaimat az összeset ami kell BME NG szakon plusz egy nyelvit. Kérdéseim vannak, aki megválaszolja, annak hálás leszek!


1. Nem vágom melyik óra melyik teremben lesz, pedig asszem csak 2 van a Q épületben. Most akkor én ezt a kettőt fogom váltogatni egész félévben, vagy át kell menjek máshova is? Hol tudom megnézni, melyik tárgy melyik terem?

2. Van egy tárgyamnak egy gyakorlati része amiben csak olyat tudtam felvenni ahol nincs infó arról, hogy mikor lesznek az órák. Most ilyenkor mi a teendő?

3. Van egy nyelvi 2 kredites tárgyam, a kötelezők ha megvannak az összesen 31 kredit. Ha most ezt megszerzem elméletileg lesz 33 kreditem. Ez milyen előnyökkel jár?

4. Most akkor csak beülök hétfőtől előadásra és 6ig hallgatok és jegyzetelek? És ennyi egy nap? Lesz bármi interakció óra alatt?



2019. szept. 5. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1: Felvett tárgyak, ott a tárgyra kattintva kiadja a különböző időpontjait a termekkel együtt.

2: Valószínűleg meg fognak adni hozzá időpontot. Ha nem, írj az oktatónak aki tartja

3: Ösztöndíjindexnél jól jön a minél több teljesített kredit

4: Előadásokon általában nem túl sok interakció van. Néha megkérdezi az oktató hogy van-e kérdés vagy tudja-e valaki a választ. Gyakorlaton szokott interakció lenni.

2019. szept. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!