Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tárgyfelvétel Neptunban...

Tárgyfelvétel Neptunban lehetséges akkor, ha van tartozásom?

Figyelt kérdés
Lemondtam a kollégiumot, erre most vettem észre hogy ugyanúgy kiírták a beköltözésig befizetendő számlákat. Gyorsan utaltam a gyűjtőszámlára, hogy oké kifizetem (írtam azóta három e-mailt is) és majd hétfőn telefonálok hogy ez mégis mi, de a gyüjtőszámlára valószînűleg nem fog megérkezni az összeg tárgyfelvételig. Lehet hogy elkallódott a múlt héten feladott levelem, vagy egyszerűen elcsesztek valamit hogy a határidő előtt egy nappal írták ki a számlát. Így nem tudom majd hétfőn fevenni a tárgyakat? ( Elsőéves DE hallgató)

2019. aug. 30. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
A targyfelvetel nem 1 nap, hanem 1 het...
2019. aug. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom, azt viszont nem, hogy hétfőn egyáltalán érdemes lesz e próbálkoznom vele.
2019. aug. 30. 18:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer jártam így (hogy tartozásom volt) és így nem tudtam vizsgát felvenni mivel letiltottak, gondolom akkor tárgyat sem lehet.
2019. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miután kifizetted felvehetted a vizsgáid?
2019. aug. 31. 09:52
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen de be kellett mennem a tanulmányi osztályra mivel a feloldást csak személyesen lehetett elintézni.
2019. aug. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk külön mondták már, hogy tárgyat fel lehet venni tartozással. Csak vizsgát nem fogsz tudni. Én ugyan más szakra járok más egyetemen, így lehet az illetékes tanulmányi hivatalba megér egy telefont.
2019. aug. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, rémlem sikerül minél hamarabb megoldanom a dolgot.
2019. aug. 31. 13:08
 8/9 A kérdező kommentje:
#5 Még annyit szeretnék megkérdezni, hogy hány nap alatt sikerült elintézned?
2019. aug. 31. 13:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Azonnal. Annyi hogy mivel péntek este kaptam az értesítést csak hétfőn tudtam bemenni.
2019. aug. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!