Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE BTK-nak mikor van az...

Az ELTE BTK-nak mikor van az évnyitója?

Figyelt kérdés

Akárhol nézem, nincs sehol semmi infó. Végignéztem az ELTE oldalait, semmi infó. A TTK-nak szerdán volt, holnap meg elvileg az Állam-és Jogtudományi karnak lesz.


Én tanárképzésen vagyok, mindkét szakom BTK-hoz tartozik. Ilyenkor (bár tudom, hogy nem kötelező) milyen időpont illetne engem?


Vagy már késő?



2019. szept. 5. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

Érdekes, hogy én mérnökként pár kattintással megtaláltam:


[link]


Nem tudom, mi lesz a későbbiekben ha még ez is ekkora kihívást jelentett. Persze nyilván mi mérnökök a BTK-sok szemszögéből csak szakbarbárok vagyunk...

2019. szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fene a hülye pofátokat, hogy a jó választ lepontoztátok. Látszik is, mennyi sötét alak van itt. Aztán ezek akarnak egyetemre menni. Idióták!
2019. szept. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Hát igen, belőled sugárzik az értelem, kedves egyes és kettes egy személyben. Ha te mérnök vagy, akkor én meg atomfizikus.
2019. szept. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 Olvasni sem tudsz?! Be van linkelve a kért időpont. Ja hogy még csak óvodás vagy. Ezt nem feltételeztem. Remélem azért az iróniáról már hallottál egyebet.
2019. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!