Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tényleg nem fogja fel senki,...

Tényleg nem fogja fel senki, hogy a minden napos testnevelés csak a tanárok óraszámát növeli?

Figyelt kérdés
A mozgás lenne a lényeg, de ha kedden van 2 tesi és csütörtökön 1 sem, akkor miről beszélünk?!
2019. szept. 7. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

Az még a normálisabb dolog, ha 2 órás tesi órák vannak, ezen még lehet valami normálisat is csinálni. Én nem értek egyet egyáltalán az iskolai testnevelés órákkal (szerintem iskolaidőn kívül, délután kellene kötelező sportot bevezetni), de jobbak a duplaórák mint a szimplák.


És nem csak a tanárok óraszámát növeli, hanem a diákokét is, mivel ti is részt vesztek az órán.

2019. szept. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az órarend nincs jól összeállítva, az egy dolog.

Van egy ajánlás minden korosztályra nézve, hogy heti hány órát kéne mozogniuk a kellő izomtömeg eléréshez és megtartásához. A gyerekeknek mozogni kell, jó is ha kicsit felpörög a vérkeringés és emelkedik a pulzusszám 2 uncsi ülős óra között.

Ha nincs kötelező tesi, lenne gyerek aki semmit nem mozogna, majd felnőttként sem, ekkor jekentkeznének az egészségügyi problémák (ha korábban nem), terhelnék a rendszert.

2019. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom ahol semmit nem mozogna a gyerek a suli nélkül ott a szülő a hibás. Suli nélkül nem is rajzol v énekel?
2019. szept. 7. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!