Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi beiratkozáson osztott...

Egyetemi beiratkozáson osztott tájékoztató online is megtalálható?

Figyelt kérdés

Debreceni egyetemen vagyok elsőéves gtk karon és amit osztottak tájékoztató nem találom és még bele se néztem. Ez tartalmaz lényeges dolgokat vagy sokat nem vesztettem? Tudom hogy sok dolog online is megtalálható és azokat is nézem de vannak olyan dolgok benne amik miatt fontos lenne?

Mert online az egészet nem találtam fent.

Esetleg utólag tudok kérni újat? Ha igen hol?


2019. szept. 10. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fontos.
2019. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A szabályzatba van olyan rész hogy tartalmaznia kell rendelkezésre álló segédanyagokat és ajánlott szakirodalmat.

Ezeket nem órán mondják? Legalábbis szakirodalmat már első órán megosztották a tanárok de van olyan amelyik nem.

De azis benne van hogy papíralapú mellet ki kell adniuk elektronikusan de én ezt nem találom.

2019. szept. 10. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!