Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE tárgyfelvételben segítene...

ELTE tárgyfelvételben segítene valaki?

Figyelt kérdés
Történelem minor óráit szeretném felvenni, viszont nem igazán értem a tanegységlistát. Van egy olyan oszlop, amiben azt írja, hogy "Félév min.-max.", illetve van egy olyan, hogy "Mintatanterv féléve". Pl. az egyik tárgynál min.-max. félévnél "1-2" szerepel, de a mintatantervnél csak "2". Ez azt jelenti, hogy a az 1. és 2. félévben van lehetőségem felvenni őket, de a 2. lenne érdemes? Tehát nekem elég csak azokat felvennem első félévben, amiket a mintatanterv kijelöl 1. félévre? Nem fogok ezért csúszni? Bocsi, de nem igazán értem.
2019. szept. 10. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Mind a két félévben lehetőség van felvenni, te választhatsz. Ha belefér az első félévbe és meg is hirdetik, vedd fel, ha nem, akkor mintatanterv szerint a 2.-ban.
2019. szept. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!