Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ebben az esetben megszűnik...

Ebben az esetben megszűnik egyből a tanulói jogviszonyom?

Figyelt kérdés

Idén szeptemberben kezdtem el szakközépiskolában az ötödévet, az az szakmát tanulni. Szeretnék elmenni diákmunkára, amihez szükség van minden év októberében és márciusában tanulói jogviszonyt igazoló iskolalátogatási igazolásra.

Nos, a kérdésem az lenne, hogy ha én teszem azt októberben elviszem az iskolából az igazolást a diákszövetkezetnek, de én mondjuk novemberben kiiratkozom az iskolából, akkor nem végezhetek márciusig (a következő időpont amikor fel kell mutatni az érvényes iskolalátogatásit) diákmunkát? Nyilván márciustól már nem, mivel nem tudok honnan igazolást kérni ha kiiratkoztam, de engem az érdekelne hogy mi van ha a két időpont között iratkozom ki, és már felmutattam az októberi érvényes iskolalátogatásit.



2019. szept. 11. 15:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!