Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a különbség a bán utcai és...

Mi a különbség a bán utcai és a Postakert utcai Szent Bazil iskola között? (Debrecen)

Figyelt kérdés

2019. szept. 11. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Mindkettő serif képző, semmiképp se menj oda ha pályaválasztás előtt álsz. Mostmár a Bán utcai átköltözött a Faraktárra. De a Postakert utcai talán néhány tanár akire azt tudom mondani jó bár a kémia tanár nagyon gyilkos. Tanulók borzadáj volt olyan hogy piásan jöttek be majd egy csaj végig hányta a folyósót az órák folyamatosan elmaradnak, tanárok maguktól beírnak jegyet Kb Magiszter szinten van mindakettő
2021. dec. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne hallgass az előttem válaszolóra, nagyon jó kis iskola, pénzügy-számvitelt magas szinten tanítják. Saját példám alapján tudom a dolgokat, hisz odajárok.
2022. márc. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 14 kozmetika postakert válasza:

Kedves anonim társunk!

Én pedig mindenképpen ajánlom ezt az iskolát, igenis megértőek a tanárok és szakmailag is nagyon sok tudást adnak át mind a vizsgára mind az életben. Kellő szigorral tartják óráikat, jegyeket pedig úgy kapjuk amit megérdemeljük. Örüljön az akit nem rugták ki mert végig hányta a folyosót, simán kirughatták volna a viselkedése miatt. Igazán kúltúrált környezetben vannak megtartva az elméleti és a szakmai órák is.

Gerincességre pedig az vallana ha oda írnád a neved, ha véleményt nyilvánítasz.

2022. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves poszt író!

Az állításával nem értek egyet, mivel a feltevése alaptalan, és nem tényekkel alátámasztott, az pedig hogy ilyen hangvételben nyilatkozik erről és itt, nem az iskolát minősíti hanem saját magát. Remélem ezt a régi sebet már az idő begyógyította.

További szép napot kívánok önnek!

2022. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!