Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a velemenyetek a Széchenyi...

Mi a velemenyetek a Széchenyi István Kereskedelmi Szakgimnáziumról?

Figyelt kérdés
Az is erdekelne hogy mennyi ponttol vesznek fel es hogy milyen a turisztika.

2019. szept. 12. 19:24
 1/2 anonim válasza:
A ponthatár nem túl nagy viszont hamar kirúgnak, ha a hülye vagy. Egyébként teljesen rendben van.
2019. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
K*RVA SZAR SULII!! En most kezdtem 9.-t ez mar utalom, semmit nem tanitanak, minden egyes szunetbe cigiznek a wc-be, a tanarok valamikor nem jonnek be orara, es ha nem vagy az a tipik vicces hangos gyerek akkor nagyon ki fognak kozositeni, nekem a mostani osztalyom kib*szott hulye readasul k*rva kikozositoek minden heten a siras szellen allok, ha mar keso akkor figyelj arra hogy sokat beszelj mindenkivel es hogy nepszeru legyel ismerjenek az emberek(jo szempomtbol) mert nem lesz jo vege igy(es soha eletembe nem voltam a csondes gyerek akit utaltak, mindig jo kedvu voltam es nagyon sok baratom volt, de ez a suli minden onbizalmamat levitte)
2020. szept. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!