Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SzE mennyire számít jónak...

SzE mennyire számít jónak mérnökképzés terén? Jobb vagy rosszabb mont a PE?

Figyelt kérdés
Elsősorban a villamos illetve mechatronikai mérnök képzésben.

2019. júl. 1. 19:41
1 2
 1/17 villanyreszelő ***** válasza:
23%
Üdv. Ha a kettő közül akarsz választani, inkább a Pannon Egyetem.Mégis inkább azt javasolnám menj a Műegyetemre, vagy a Kandóra.Ez a villamosmérnök képzésről a véleményem. A mechatronikát nem ismerem.
2019. júl. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet hogy mostmár muszály a kettő közül választanom :D. Pestet alapból kizártam, egyszerűen nem bírtam volna, előbb jelentkeztem volna Debrecenbe mint Pestre. Sokan azt mondják, hogy PE gyengébb mint a SzE, de mégis minden rangsorban előrébb van.
2019. júl. 2. 09:28
 3/17 villanyreszelő ***** válasza:
Erről igazából az tudna neked igazi véleményt mondani, aki járt mindkét helyre. Ilyen meg gondolom nem sok van.Próbálj más szempontból dönteni. Hova tudsz jobban bejárni, hol olcsóbb az albérlet....
2019. júl. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Bejárás percre pontosan ugyanaz szinte :D koliba meg 99% hogy felvesznek. Ugyhogy ezek alapján nem megy sajnos. Attol félek, hogy egy PEs diploma nem ér annyit mint az SzEs igaz bármilyen egyetemi ranglistát néztem a PE mindig jóval az SzE előtt volt műszaki karoknál, meg általában is.
2019. júl. 2. 11:16
 5/17 anonim ***** válasza:
Lusta vagyok utána nézni, de utoljára a pécsin volt valamiféle orientáció, a SZE-n is nyilván van, ez nem is számít?
2019. júl. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Milyen orientációra gondolsz pontosan?
2019. júl. 2. 12:06
 7/17 villanyreszelő ***** válasza:
Végül is milyen mérnök akarsz lenni? Azon belül milyen szakirányra gondoltál?
2019. júl. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mechatronikára gondoltam, mérés és labortechnika szakirányban. Ezzel igy elhelyezkedhetnék teszmérnök/fejlesztőmérnökként a későbbiekben? A másik választható szakirány a folyanatmérnöki. Melyikkel járnék jobban?
2019. júl. 2. 16:26
 9/17 A kérdező kommentje:
Széchenyinek nem találtam meg hogy milyen szakirányok vannak?
2019. júl. 2. 16:32
 10/17 A kérdező kommentje:
*kérdőjel nélkül
2019. júl. 2. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!