Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szocped diplomával rendőrségen...

Szocped diplomával rendőrségen, vagy egyéb hatóságnál, milyen területeken lehet elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Úgy értve, ha valaki nem rendőr.


Olvastam, hogy az ilyen területeken is lehet elvileg elhelyezkedni.

Ez mit takar?



2019. szept. 17. 17:20
 1/1 Alamaise válasza:
Pár hónapos átképzővel szoktak tiszti helyeket osztogatni, de általában ahhoz jóban kell lenni valakivel :) amúgy meg inkább közalkalmazotti helyek vannak, ha nem vonz a hivatásos állomány. Azon belül is van sokféle lehetőség, ha kíváncsi vagy keress rá a Rendőrség felépítésére, ott osztályozva vannak a területek, biztos vagyok benne, hogy majdnem mindegyik részen foglalkoztatnak közalkalmazottak. A többi szervnél annyira nem vagyok jártas, de szerintem ugyanez a helyzet.
2019. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!