Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Abban mi gáz volt, hogy...

Abban mi gáz volt, hogy passzív félév alatt bementem a fősuliba?

Figyelt kérdés
Iskolalátogatási kellett. Most volt szabadidőm, de olyankor mentem, hogy óra van, de ugye a TO meg csak reggel van nyitva.
2019. szept. 19. 19:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Igen, nem hiszem, hogy van kisebb nála. Vagyis ez egy nagy egyetem vidéki kara. Kisebb, mint az általános iskolánk volt falun. Még a levelezősöket is ismerem név szerint, kb. 10-en vannak.


Oké, a gólyákat mem tudom, meft passzívon vagyok.

2019. szept. 19. 20:54
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Aha aha.
2019. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
6%

A válaszaidból egyre inkább úgy tűnik nekem, hogy nem volt itt semmilyen komoly kinevetés, vagy beszólogatás, csak te vagy hiperérzékeny.

Teljesen normális, hogy ha olyanok, akik nem csak látásból ismernek, és rég nem láttak, ebben a szituációban úgy kezdik a beszélgetést, hogy:

-Te még idejársz?....

-Nézzenek oda, ki van itt?!....

-Minek köszönhetjük, hogy megtisztelsz minket a jelenléteddel?....

-Téged még beengednek?...

-stb.

Ezek és az ezekhez hasonlóak csak csipkelődések, nem sértegetések, vagy komoly basztatások. Én azoknak is szoktam hasonlóakat mondani, akik aktív nappalisok, csak alig járnak be órára. Ha ennél sokkal durvábbakat kaptál bárkitől, akkor az nem amiatt van, mert passzívként bementél, hanem mert valamiért már amúgy is utálnak.

2019. szept. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem ez?
2019. szept. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!