Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik budapesti iskolában...

Melyik budapesti iskolában tudnék társadalomismeret tantárgyból emelt szinten leérettségizni esti tagozaton?

Figyelt kérdés
2019. szept. 23. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez így kicsit káoszos.

Érettségi te vagy ha sulis vagy az iskolád jelentkezik az érettségire. Kapsz az emeltről egy levelet, melyben szerepel hol és mikor van az emelt érettségid. Elmész és megcsinálod.

(Vagy felkészülésre vagy kíváncsi.)

2019. szept. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez a kérdés így kicsit káoszos.

Érettségi te vagy ha sulis vagy az iskolád jelentkezik az érettségire. Kapsz az emeltről egy levelet, melyben szerepel hol (kijelölik) és mikor van az emelt érettségid. Elmész és megcsinálod.

(Vagy felkészülésre vagy kíváncsi.)

2019. szept. 24. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nos, igen a felkészülésre gondoltam.

Azért fogalmaztam meg így, mert a köztudatban is ez a megfogalmazás él.

Gondolkoztam is egy ideig, mielőtt kiraktam. De sajna válasz nem érkezett rá.

2019. okt. 2. 10:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyetemek szoktak érettségi felkészítőket indítani. Pl az Eltén is szokott lenni. Vagy ha vidék, akkor egri és debreceni egyetemek is indítanak tanfolyamot a felkészülésre.
2019. okt. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!