Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leövey történelem és társadalo...

Bbmarta kérdése:

Leövey történelem és társadalomismeret tagozat vagy Teleki Blanka Gimnázium magyar-történelem tagozata lehet az erősebb?

Figyelt kérdés
Mindkét gimnázium budapesti. Pro-és kontra érvek érdekelnének... A Teleki messzebb van és korábban kell kelni viszont erősebbnek tűnik a nyelvoktatása is. Segítsetek dönteni! Persze a nyílt napokat ne hagyjuk ki.

2018. júl. 24. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ezeket az iskolákat én nem ismerem. Viszont humán tagozatra jártam annak idején és az én tapasztalatom az, hogy a magyar és történelem erősebb mint a történelem és társadalomismeret. Szerintem iskolától függetlenül.Persze mit értünk azalatt, hogy erősebb? Részletesebb a tananyag? Nehezebb elvégezni?
2018. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
telekit ajanlom(oda jarok)
2018. aug. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! A 2. válaszolótól kérdezem, hogy miért szereted az iskoládat, milyen átlaggal/vitt ponttal, hány pontos központival jutottál be?
2018. aug. 13. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!