Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezért esetleg kirúghatják az...

Ezért esetleg kirúghatják az adott tanárt?

Figyelt kérdés
Van egy adott tanár akinek az órái úgy néznek ki, hogy minden órán valaki kifárad a táblához és felvázolja a házifeladatot, ha esetleg rosszul van megoldva a házi feladat illetve nem tudja az adott tananyagot akkor elkezd vele ordibálni illetve trágár szavakat használni és szerintem az egész osztály már fél be menni az órára mivel eléggé félelmetes. Szóval bennem egy félelem alakult ki ezáltal, amit tanulok még azt is elfelejtem mivel stresszelek minden egyes óra elött.

2019. okt. 2. 18:00
 1/7 anonim válasza:
65%
Húú hát végülis nem megfelelő munka végzésért kirúghatják szerintem. Vagy esetleg személyi jogok megsértéséért fel is jelenthetik (a trágár szavak miatt),mivel ez bűncselekmény. Kiskorúak esetében meg főleg szigorúbban veszik.
2019. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg a szüleiddel és ők meg fogják tenni a megfelelő lépéseket, ha annyira elfogadhatatlan a viselkedése. Én biztosan lépnék, először beszélnék az adott tanárral, majd az igazgatóval.
2019. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyesmi volt (középsuli) tavalyi évben,ott is trágár szavakat használt,leszólogatott diákokat, meg még diákkal is irogatott..de nem az utobbiért elsősorban hanem az első 2 ok miatt szóltak az igazgatónak és beültek órájára valakik (felügyelők) megnézni az óráját (ez az mikor kivizsgálják a tanárt). Még itt tanít,már nem hallani felőle rosszat de nem lennék az osztály helyében mert azthiszem továbbra is tanítja azt az osztályt xd
2019. okt. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
28%

Talán nem a tanárt kéne támadni mindig, hanem többet kéne tanulnotok, és többet gyakorolni otthon önállóan is, hogy a házi feladat is jó legyen.

Ha pedig a tananyagot nem tudjátok, az sem a tanár hibája. Kötelességetek a tanulás, más dolgotok úgy sincs.

2019. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Ha a diáknak rossz a házi feladata, az nem jelenti azt, hogy szándékosan borzolja a tanár idegeit.

Ha a táblánál történik a házi ellenőrzése, simán rávezethetné a tanár, hogy hol hibázott. De trágársággal nem lehet tanítani.

Rossz tanár az ilyen, aki nem tud uralkodni az indulatain.

Igenis lépni kell.

2019. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Ha az adott tanár benyalta magát az igazgatónál, haverja stb., akkor nem sokat ér az igazgatónak szólni. Ha mégse haver, span, s.ggnyaló, akkor szülők összefogva menjenek be és szóljanak. Amúgy férfi, vagy nő a tanár? Feltételezem, hogy férfi így a kérdés alapján. Egyébként, ha az ordibáláson kívül nem csinál mást, nem üti a diákokat, nem szivat senkit, nem osztogat ész nélkül egyeseket mindenért, hogy szivasson, akkor lehet nem is érdemes különösen foglalkozni vele. Amíg csak ordibál, nincs baj. Nekünk is volt ilyen tanárunk, szimplán elkönyveltük elmebetegnek. Ha mást is csinál, akkor még az is egy opció, hogy valamelyik jó kiállású apa elbeszélget vele kicsit komolyabban, mint férfi a férfival. (Nyilván ez nem az udvarias és finom módszer, de vált már be).
2019. okt. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%

Az igazgató után jöhet az önkormányzat oktatási osztályának vezetője. A trágárság nem fér bele, így nem viselkedhet egy tanár.

Mentem én is már szembe az igazgatóval és nekem lett igazam.

Attól kezdve nagy kezét csókolom volt amikor találkoztunk.

Megtiltott valamit, ami a fél iskolát érintette és nem volt hozzá joga, de ő azt hitte.


.

2019. okt. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!