Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen gyakran fogok tudni...

Milyen gyakran fogok tudni szerintetek hazajönni?

Figyelt kérdés

Szóval, kb 40 percnyire lakom Pécstől (most oda járok suliba) és tervben van, hogy Debrecenbe megyek egyetemre, ami hát, messze van... És volt aki azt mondta, hogy biztos nem fogok tudni hetente hazajönni, ami őszintén szólva, kicsit frusztrál... Mit gondoltok? Tapasztalatok?


Előre is köszi a válaszokat:))



2019. okt. 2. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is hetente, de két-három hetente szerintem azért haza lehet ugrani egy hétvégére. Egyetem már csak ilyen.
2019. okt. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Nézd, az utazási idő kb. 6 óra, talán több is. Én tutti nem tenném ezt meg hetente kétszer. Meg van ugye az anyagi oldala is. Közelebb nincs ilyen szak?
2019. okt. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Eleinte 2 hét, majd 3-4. Később már 2havonta. Nem lesz időd, kialakul a saját életed.
2019. okt. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Normális körülmények közt nem olyan sok az a kb. 500 kilométer.

De. Ez Magyarország...

Vonattal: Debrecenből Pestig gyakran és gyorsan járnak a vonatok. Pesttől Pécsig ritka vergődés.

Autóval: Pécstől Pestig az M6 jó minőségű, egészen kis forgalommal, nagyon haladós. Aztán M0 egy tragédia! M31 viselhető. M3 egy tragédia szintén, M35 viselhető.

Én igen sokszor megteszem nyaranta ezt a távolságot, rengeteg idő.

Nem fogsz hetente hazautazni - nem akarlak kábítani.

Csak eleinte lesz szokatlan, hidd el!

Ne félj az újtól!

Én Miskolcról kerültem Debrecenbe, nincs messze és jó a közlekedés is. Eleinte hetente mentem haza, aztán kéthetente, majd havonta. Tanulni kellett meg aztán be is csajoztam... Nyugi és sok sikert!

2019. okt. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Úgyse fogsz hazajárni hetente, hidd el saját tapasztalatból mondom. Én Győrben tanulok és Békés megyében lakom.. Konkrétan az ország másik felében. Amíg be nem költöztem a koliba és el nem kezdődött a suli, mindig mondogattam szüleimnek,hogy én akkor is minden héten haza fogok járni.. aztán rájöttem, hogy marhára nincs időm/kedvem utazgatni haza. Megszoktam, tök jól elvagyok és szinte kicsit sincs honvágyam. A hétvégék is szabadok, nem utazással telnek így tudok tanulni is. Csak az első pár nap kritikus, amikor nagyon hiányzik az otthonod, aztán szépen lassan hozzászoksz.
2019. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%

Jó hely Debrecen; majd becsajozol és egy idő után szinte nyűg lesz hazautazni majd' egy napig bumlizva...

Nyugi.

2019. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!