Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki volt határtalanulon...

Aki volt határtalanulon Erdélybe, milyen volt?

Figyelt kérdés
Hány óra volt az út? Hánykor indultatok?

2019. okt. 4. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
1. Honnan mentek, mert mondjuk Vas megyéből nem annyi az út, mint Heves megyéből?!
2019. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Erdélyből voltam Magyarországra. Az a tanár aki kísér titeket elmondja majd hogy mikor s mennyi. Amúgy hova jösztök :)
2019. okt. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Heves megyéből
2019. okt. 5. 07:53
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És hova mentek?
2019. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát állítólag minden nap máshol szállunk meg de először Aradon.
2019. okt. 5. 09:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mint írtam, a tanár aki intézi a kirándulást majd elmondja pontosan a dolgokat. Nekünk éldául előtte kiosztott egy programot. (Mikor indulunk s honnan; kb mikorra érkezünk meg hova; mikorra kell vigyünk ételt, mikor megyünk vendéglőbe, milyen ruha ajánlott arra a napra; stb)

Itt mi mindenképp csak találgatni tudunk.

Ha minden nap máshol szálltok meg, akkor nagy valószínűséggel kora reggel indultok (5-6 óra körül, vagy még korábban). Mikor megérkeztek Aradra a szálláson lepakoljátok a cuccokat, majd városnézés, majd alvás, majd másnap reggeli (esetleg valami más is), majd indultok tovább.

2019. okt. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi hajnali ötkor indultunk, Zala megyéből, a határra kb délután kettő, három fele értünk oda (pontosan nem tudom) aztán még kb bő egy óra Aradig. Szinte minden nap máshol aludtunk, egyszer volt, hogy két napig aludtunk vhol. Az út előtt a szervező tanár mindenről tájékoztatni fog, mint ahogy előttem írták, tehát minden fontos infót tudni fogsz, illetve ha csak nem harminc fokban, kánikulában mentek (ami szinte kizárt), akkor mindenképp vigyél (téli)kabátot, mert én hlye nem vittem, és egész végig fagyoskodtam. Egyébként nagyon jó élmény volt, megéri elmenni:)
2019. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!