Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lépésről-lépésre át akarom...

Lépésről-lépésre át akarom ismételni a teljes gimnáziumi matekot emelt szinten. Ajánlanátok listát, könyvet, oktatórendszert bármit, amivel ezt megtehetem?

Figyelt kérdés

10+ éve érettségiztem, más irányban tanultam tovább. Most informatikából szeretnék továbbtanulni és oda kell a matek. Át akarom nézni újra az egészet, és annak idején én középszinten tanultam, de emelt szinten szeretném tudni.


Van valahol egy lista, mit kell emelt matekon tudni?

Esetleg olyan oldal, ahol minden fent van legalább 1-2 példával illusztrálva?


Köszi minden segítséget!


2019. okt. 11. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
oktatas.hu-n fent van az összes emelt matek érettsègi feladatsora 2005-ig megoldókulccsal, amiben bizonyos dolgok le is vannak vezetve. A mozaikos könyvek is jók. De ajánlom a magántanárt is legalább egy-két alkalommal, ha valami nagyon nem tiszta.
2019. okt. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mateking.hu-n nézz körül.
2019. okt. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a mateking.hu-t ajánlom.
2019. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mateking
2019. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!