Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Felvi.hu pontszamito kalkula...

A Felvi.hu pontszamito kalkulatora meddig nem lesz még elérhető?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hete ‘jelenleg nem elerheto’

Meddig javitjak?


2019. okt. 26. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Tekintve hogy a pontszámítás nem más, mint összeadás, megkecsegtethetnéd a 1-2. osztályos matek tudásod és össze adhatnád magadnak.
2019. okt. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem erre voltam kivancsi
2019. okt. 26. 15:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Decemberig biztosan
2019. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom addig, ameddig az új jogszabályhoz nem tudják igazítani, de ez csak egy tipp. Jövőre ugye kell egy emelt szintű érettségi kötelezően, és egy középfokú nyelvvizsga. Ezek ugyebár nem érnek már többletpontot, magyarul ennek az egésznek az informatikai részét át kell dolgozni, hogy ennek megfelelően kalkuláljon a rendszere számítás során. Nem vagyok programozó, valamennyi alaptudásom van csak, mert kicsit foglalkoztam a témával. Ennek az algoritmusát kicsit átírni nem tudom mennyi idő, úgyhogy ez csak egy tipp, hogy emiatt nem elérhető.
2019. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!