Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az NKE-n vagy a BGE-n színvona...

Az NKE-n vagy a BGE-n színvonalasabb az oktatás, illetve melyik ad erősebb diplomát?

Figyelt kérdés
Tudom hogy más jellegű egyetemek, de úgy mégis hogyha össze kéne hasonlítani..

2019. okt. 27. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Annyira nincs köze a kínált képzéseiknek egymáshoz, hogy lehetetlen összehasonlítani a kettőt.
2019. okt. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a bge-t mondanám. Azzal nemzetközi szinten szerintem jobban tudsz boldogulni
2019. okt. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én inkább az NKE-re voksolnék.
2019. okt. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Több tucat embert ismerek, akik BGE-s diplomával magas szintű menedzserek, vezetők, külföldön is. Az NKE biztosan nem kínál ilyen karriert.
2019. okt. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz összehasonlítani. Mit akarsz tanulni? Te össze tudsz hasonlítani egy katonàt egy közgazdàsszal?
2019. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az NKE-n van nemzetközi igazgatás is pl, az már jóval összehasonlíthatóbb.
2019. nov. 11. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:
A nemzetközi igazgatásnak nincs köze a nemzetközi gazdálkodáshoz, nagyon más a kettő. Az NKE alapvetően a közszolgálatban való elhelyezkedésre készít fel, nem a marketinges vállalati vonalra.
2019. nov. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én azt is értem, de nem kell hogy közvetlenül köze legyen egymáshoz két diplomának, ahhoz hogy minőségében össze tudjuk hasonlítani a kettőt. Pl. társadalmilag egy semmelweisen kapott általános orvosi diploma megítélése feljebb való, mint egy metun kapott belső építészeszti kari diploma, vagy elte bölcsészdiploma. Én így értem a kérdésemet.
2019. nov. 12. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!