Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van rá esély, hogy halasztanak...

Van rá esély, hogy halasztanak a 2020-as törvénnyel?

Figyelt kérdés
2019. okt. 27. 14:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ma 18:50

Jah, szerintem is bas**a meg az oktatás, minek az ha van szalag ami mellett elálldogálhatsz.


Magyaroknak az intelligenciáját fejlesszük? LOL


Egyetértek veled.

2019. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Egyetértenék, ha a többletpontok ugyanúgy automatikusan járnának érte. Amúgy a negatív oldala ennek, hogyha sokkal kevesebb embert vesznek fel, akkor egyetemi tanárok is elveszíthetik az állásukat, szakok szűnhetnek meg. Ez azért nem egy jó dolog, ezt az oldalát is kéne nézni a dolognak. Én azt látom, hogy a kormány nem akar az egyetemekre költeni, nem véletlen, hogy a pécsi egyetem támogatását majdnem a felére csökkentették.
2019. okt. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vicces, hogy 1 hónapja nem sok esélyt látott senki sem erre, aztán mégis halasztanak a nyelvvizsgával. Ez mondjuk logikus ilyen nyelvoktatás mellett, de valahol meg nevetségessé teszi magát az OH, hogy egy 6 éve elrendelt törvébyt töröl el az utolsó pillanatban.
2019. dec. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!