Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek reális így a...

Szerintetek reális így a sorrend a gimnáziumok között?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én egy Pest közeli ugyan de nem Pesti leányzó vagyok.

Mindenképp Pestre szeretnék menni tovább tanulni, ezért kinézetem magamnak a környékbeli számomra szimpatikus középiskolákat.

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

Azt fontos rólam tudni, hogy 4 egész körüli az átlagom igaz ezt még ki szeretném küszöbölni. A felvételivel kapcsolatban csak annyit, hogy egy 50-60 pontosra számítok kb.


-Szóval itt vannak az említett iskolák, az lenne a kérdés, hogy szerintetek ez a sorrend úgy nagyjából erősség, közösség szempomtjából rendben van?


1. Petőfi Sándor Gimnázium


2. Babits Mihály Gimnázium


3. Ady Endre Gimnázium


4. Újbudai Széchenyi István Gimnázium


5. Óbudai Gimnázium



!Fontos ha ti változtatnátok kérlek indokoljátok is meg, köszönöm!


Illetve véleményeket is szívesen meghallgatok az iskolák kapcsán ha van:)


Köszönöm szépen, szép napot❤️🌄



2019. okt. 28. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Babitsot előre.

Odajártam, egyáltalán nem bántam meg. Semmi problémád nem lesz az érettségivel, a tanárok zseniálisak. Persze, ha nem szeretsz tanulni, akkor ne oda menj.

Üdv, egy volt Babitsos tanuló

2019. okt. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Babits messze a legjobb.
2019. okt. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Ha már Babits, akkor menj inkább a Könyvesbe. (Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium) Olyan, mint a Babits, csak barátságosabb.
2019. okt. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Babits erősebb, mint a Petőfi. De amúgy a Petőfi reálisabb neked a jegyei alapján. Csak a Babitsot felesleges a Petőfi után bírni. Az Ady kB a Petőfivel egyforma erős, de amúgy jó suli.
2019. okt. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se a Petőfit rakd elsőre. A Babits és az Ady sokkal jobb sulik!
2019. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!