Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen hatosztályos gimnáziumo...

Milyen hatosztályos gimnáziumok vannak Debrecenben?

Figyelt kérdés
Szeretnék elmenni hatosztályos gimibe. Ha ismertek olyat amit ajánlanátok, akkor várom a nevüket és a véleményeket róla! Előre is köszi! 😊

2019. nov. 1. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:

A teljesség igénye nélkül:

Fazekas spec. mat

Kossuth gyakorló gimi

Ady

Fazekas spec. mat.-ra nagyon nehéz bekerülni, de ha már bent vagy nem kell szarrá tanulnod magad, ez csak sztereotîpia.

Ady is egy jó választás lehet, ha nem vagy annyira jó képességű (még mielőtt félrértés lenne, az Ady egy erős iskola, és egy jó választás, de azért nem egy Fazekas szint).

Kossuth-ról nem tudok véleményt mondani, nem ismerem.

Írj privibe, ha bővebb infót akarsz, talán elintézhetek egy beszélgetést egy oda járóval .

2019. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Még pár, nem tudok véleményt:

TÁG reál-természettudományos

Medgyesy

2019. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Megint előző vagyok. Bármelyik iskola jó választás lehet, kb. bármelyik gimiben jól fogsz járni.

Sok szerencsét!

2019. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Kossuthba járok (én is hatosztályos) és én IMÁDOM ^^
2019. nov. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az összes választ! Végül a Kosshutba, Fazekasba és a Tágba fogom beadi a jelentkezésmet.
2019. dec. 2. 19:41
 6/9 anonim válasza:
Én is a Kossuthba jarok, hatosztalyosba! Igaz, hogy mostmár megvolt a felvételi, remelem a Kossuthot is bejelolted! Nagyon jo suli :)
2020. jan. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os, melyik osztályba jársz?
2020. márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amúgy Kérdező, hogy sikerült a felvételi, az eredmények?
2020. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a kérdést! A matek 20 pont lett, a magyar pedig 36 + a Tágban a szóbeli 95 pont lett. Még arról nincs hír, hogy hova vettek fel. :)
2020. ápr. 4. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!