Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A levelező tagozat mellett...

A levelező tagozat mellett mehetek külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodom azon, hogy gimi után külföldön kezdjek dolgozni. (Nyilván a jobb körülmények, pénz a legfőbb tényezők). De emellett szeretnék egyetemet is végezni, viszont tudom, hogy néha be kell járni, bár minket erről egyáltalán nem tájékoztatnak a suliban. Szte-ájtk munkaügy érdekelne. Előre is köszönöm a válaszokat.:)
2019. nov. 1. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon nehéz egy mai levelező szakot külföldről megoldani. Amit te szeretnél, az a Fernuniversität Hagen (már persze, ha tudsz németül): [link]


Nagyon színvonalas, elismert távegyetem. Németországban többet ér egy fernunis diploma, mint egy bármilyen nappali tagozatos magyar diploma. Van budapesti központjuk is: [link] budapest/

2019. nov. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű. Levelezőn is be kell járni, havi x alkalommal, kéthetente, hetente stb., szóval ez eléggé változó, hogy melyik egyetem és szak hogyan várja el. Ennek utána kell nézni, de külföldről nagy valószínűséggel nem tudnád megoldani.
2019. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!:)
2019. nov. 3. 14:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Eleg nehez szakot vegzek levelezon. Mellezte reszmunkaidoben kulfoldon dolgozom ingazassal. Nehez, nagyon nehez. De csak akarat kerdese. Nekem jobban megeri, haromszor annyi penzert, mint itthon levelezo mellett dolgozni. :)
2020. márc. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!