Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » KRE-BTK pszichológia levelezőr...

KRE-BTK pszichológia levelezőről milyen tapasztalataitok vannak? Mennyire "bírható" munka mellett?

Figyelt kérdés
Szociológia BA-MA után csinálnám, tehát nem teljesen idegen a terület tőlem. A hétfői bejárás nem okoz gondot, legalábbis az első 2 évben biztosan nem. Ugyanakkor a folyamatos készülés már nem biztos, hogy menne. Sokszor dolgozom otthonról is a hétvégén, ezért nem tudom, mennyire tudnék hétről hétre készülni. Az is döntő lehet, hogy hány darab vizsga jut egy vizsgaidőszakra. Valamint, hogy az oktatók mennyire elnézőek a levelező tagozatosokkal. (Egy levelező képzést már abbahagytam a Pázmányon, mert kb. ugyanazt várták el tőlünk, mint a nappalisoktól. Értem ez alatt, hogy pl. szerda 12-kor lehetett volna zht írni...)

2019. szept. 30. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

egyik ismerősöm egyetemen tanár, és amellett csinálta meg a BA-t és az MA-t is, mindkettőt kiváló eredménnyel

plusz van két gyereke, elég komolyan sportol, sokat utazik és még írással is foglalkozik

de ő azért szerintem kiemelkedő képességű és nagyon szorgalmas is, de véleményem szerint teljesen vállalható munka mellett, a levelező ezért is lett kitalálva

2019. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!