Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

KRE-BTK pszichológia levelezőről milyen tapasztalataitok vannak? Mennyire "bírható" munka mellett?

Szociológia BA-MA után csinálnám, tehát nem teljesen idegen a terület tőlem. A hétfői bejárás nem okoz gondot, legalábbis az első 2 évben biztosan nem. Ugyanakkor a folyamatos készülés már nem biztos, hogy menne. Sokszor dolgozom otthonról is a hétvégén, ezért nem tudom, mennyire tudnék hétről hétre készülni. Az is döntő lehet, hogy hány darab vizsga jut egy vizsgaidőszakra. Valamint, hogy az oktatók mennyire elnézőek a levelező tagozatosokkal. (Egy levelező képzést már abbahagytam a Pázmányon, mert kb. ugyanazt várták el tőlünk, mint a nappalisoktól. Értem ez alatt, hogy pl. szerda 12-kor lehetett volna zht írni...)

Keress kérdéseket hasonló témákban: Károli, KRE BTK, pszichológia, levelező

szept. 30. 12:30  Privát üzenet  

A válasz

egyik ismerősöm egyetemen tanár, és amellett csinálta meg a BA-t és az MA-t is, mindkettőt kiváló eredménnyel

plusz van két gyereke, elég komolyan sportol, sokat utazik és még írással is foglalkozik

de ő azért szerintem kiemelkedő képességű és nagyon szorgalmas is, de véleményem szerint teljesen vállalható munka mellett, a levelező ezért is lett kitalálva

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont szept. 30. 15:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdemes még 40 évesen elkezdeni a pszichológia BA szakot másoddiplomaként, munka mellett? Első diplomám tanári, és a pszichológia rész nagyon érdekel.
KRE BTK - Pszichológia major mellett japán (keleti nyelvek és kultúrák) minor?
Át lehet hallgatni orvosi mellett pszihológiára?
Pszichológia szak mellett lehet, érdemes dolgozni?
Pszichológia mesterképzés (nappali) mellett belefér egy másik, levelezős képzés?
PPKE pszichológia mellett diákmeló?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!