Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megtudja tenni a tanár, hogy...

Megtudja tenni a tanár, hogy szóbeli érettségin "kiszúr" az általa nem kedvelt diákkal? Mennyire?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
16%
Ha nem kedveli a diákot, akkor annak oka is van. Szúrjon csak ki nyugodtan vele.
2010. júl. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Megteheti, de nem csak szóbelin.
2010. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megteheti, de ált. nem szokott. Legalábbis engem a magyartanár nem bírt még sem szúrt ki velem szóbelin sem és írásbelin is korrekt volt.
2010. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9-10.ben volt kisebb nezetelteresunk draga tanarnommel, akkoriban magyart tanitott az osztalynak. aztan torit valasztottam faktnak, es o lett a tanar ugye, aminek orultem, mert o nem sz*rral gurigazik, es jol tanit. erdekes egy noszemely, de azert vegulis nem volt problemank mar egymassal... nagyon orultem, ugyanis szobelinel egy igen jo tetelt huztam ki, amit szepen el is mondtam, es ugy jottem ki onnan, hogy max 2 pontot vonhat le... HAT NEM! levont 24 pontot.... a K*RVAJO irasbelim ellenere is... mondanom sem kell jol kiszurt velem.
2010. júl. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szoval ez tanarfuggo. nalunk a magyartanart pl. sokan utaltak, es ezt erezte is... viszont megis o volt a legrendesebb erettsegin, es ott segitett ahol csak tudott...

ennyi.

2010. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi
2017. szept. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!