Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha bebizonyosodik az érettségi...

Ha bebizonyosodik az érettségin való csalás, például túl egyforma és túl hibátlan mindenkié, és a tanár, aki javítja, az jelenti ezt, akkor milyen következményei lehetnek ennek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Felfüggesztik az illetőket és októberben újra próbálkozhatnak.
2011. máj. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
adott tantárgyból bukta és októberben ismétlés.....de ennyire hülyék csak nem vagytok :)
2011. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

És akkor csak egy évre rá lehet menni az egyetemre??

Én nem voltam hülye csak a többiek!! De és aki például dicséretes ötös volt és most is tök jóra megírta, akkor az is októberbe újraírja, mert az ő eredményei is túl jók, mint a többieké?:S

2011. máj. 17. 23:09
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Ne légy idétlen!

Ha, netalán esetleg lesz egy ilyen vizsgálat, akkor nem húznak meg mindenkit, akinek jó lett az érettségije. Azokat vágják meg, akikről kiderült, hogy csaltak, lesték a másikét stb. Ha te magadtól írtad, akkor elég kicsi rá az esély, hogy a többiek is kb. szó szerint ugyanazt írták.

Ha pedig egzakt a tárgy, ahol csak 1 megoldás van, és az is számszerű, egyértelmű levezetése van, akkor úgyis nagyon sok egyforma megoldás lesz. Ha nem csináltál semmit, nem kell aggódnod. De amúgy sem kellene szerintem, pont a javítótanárnak hiányzik egy ilyen nyűg.

2011. máj. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem te vagy idétlen! (L)
2011. máj. 20. 17:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló mondja jól, osztályfőnököm is elmondta, mikor aggódott, hogy elveszíti az infó érettségik feladatlapjait. Mindig az a válasza, hogy nem akar a Fókuszban szerepelni. :)


A másik lehetőség még az, hogy az egész csoport munkáját felfüggesztik, nem csak azét az egy-két emberét, a tanárnak pedig óriási problémája adódhat belőle. Kirúgás, fizetéselvonás stb...

2011. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!