Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik magyar egészségügyi...

Melyik magyar egészségügyi szakgimnáziumba lenne érdemes továbbtanulnom?

Figyelt kérdés
Már régóta keresgélek, iskolákat már találtam, de van amelyiknek se honlapja, vagy ha van is, nyílt napok és ilyesmik sehol. Általában 3-4-5 ös tanuló vagyok,de a hármas leginkább a fizika, szóval azon annyira nem aggódom, kihozom belőle a legtöbbet de sajnos nagyon nem fogja az agyam. Szóval ha legalább 1 iskolával tudsz segíteni akkor nagyon szépen megköszönném. Lassan kezd fogyni az időm, és nagyon nem tudom,hogy merre és hova.

2019. nov. 11. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Raoul Wallenberg


De ha beírod google-ba, hogy egészségügyi szakgimnázium, akkor kidob egy párat, ha nem az összeset

2019. nov. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pont ezt mondom, hogy a létezésükről tudok meg minden, csak ha valaki esetleg személyes vagy bármilyen tapasztalatból bírna ajánlani, vagy esetleg csak véleményt mondani egy iskoláról, az nagyon sokat segítene. Mert nem az iskola kinézete és alakulásának története alapján szeretnék továbbtanulni, mert általában csak ezekről vannak információk egy iskola honlapján. Persze tisztelet a kivételnek, nyilván találtam néhány rendes honlapot is. Csak segítséget szeretnék kérni:)
2019. nov. 11. 22:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Miskolci Ferenczy, akiket ismerek és odajàrtak mind dicsèrtèk.
2019. nov. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!