Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezek közül a szakok közül...

Ezek közül a szakok közül melyiket érdemes elvégezni, melyik mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Nem kérem, hogy döntsetek helyettem, de bármilyen érv, ellenérv, tapasztalat stb. érdekel, mert nagyon nehezen tudok dönteni.


Szóval az esélyes szakok:

Dietetika

Gyógypedagógia (igazából a logopédia érdekel)

Egészségügyi szervező

Sportszervező


Előre is köszönök minden választ :)



2017. febr. 4. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a gyógypedre szavazok.

Hova jelentkeznél? Debrecenben tudom hogy azért indították el, mert a közelben lévő megyékben 1000+ betöltetlen állás van logopédusoknak.

2017. febr. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A többivel szerintem nehezebben lehetne elhelyezkedni.

Nyilván több tanulás kell hozzá, de jobban megéri

2017. febr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Debrecenbe jelentkeznék :) Igazából a dietetika és a gyógyped között nem tudok dönteni, a másik kettő közül az egyik tartalék lenne. Nem hiszem, hogy azokkal sokra mennék. Egyébként nem is tudtam, hogy Debrecenben ezért indult gyógypedagógia. Köszönöm :)
2017. febr. 7. 16:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Debrecenben a dietetika képzés most indul sok kísérlettel és buktatóval.. nem tudom kik és milyenek lesznek ott az oktatók. A Gyógypedagógia pedig olyan messze van a dietétikától mint Makó Jeruzsálemtől...
2017. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy most fog indulni a diet, ahogy a gyógyped is. Mindkettő új szak a Debreceni Egyetemen. Egyébként pedig nem érdekelhet mindkettő?
2017. febr. 8. 15:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy nem érdekelhet.. csak,hogy a két terület nagyon messze van egymástól az egyik speciális pedagógia a másik táplálkozástudomány- élelmiszer -és biokémia.
2017. febr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak logopédia miatt ne menj gyógypedagógiára. Nem arról fog szólni, hogy az iskolaérett gyerkőcök r betűit javítgatod, hanem bizony lesz mikor halmozott, súlyos fogyatékosságokkal kell szembenézni.
2017. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egézségügyi szervezőről szívesen mesélek. Igaz, elég behatárolt területen tevékenykednek, de nem reménytelen szak, csak véleményem szerint nem mindegy milyen szakirányon végez az ember :)
2017. máj. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!