Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik okj-vel lehet legtöbbet...

Melyik okj-vel lehet legtöbbet keresni?

Figyelt kérdés

6 éves tanárképzés után diplomával havi 135 ezret kapok, ennél bármi jobb lenne.


Mit ajánlanátok?


2019. nov. 16. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Jaj Istenem...ilyenkor kell gondolkodni? Végig tudtad, hogy ez lesz. Egy diploma többet ér, mint egy okj. Ha nincsen egy kiépített ismerősi köröd, semmit nem ér az az okj. Márpedig szerintem nincs. De ha már megcsináltad azt a tanárit, hozd ki belőle a legjobbat, és vállalj különórákat. Sok tanár az állása mellett biztosító cégeknél is dolgozik, hogy legyen még bevétele. Vállalj el kistanárokat, legyen saját osztályod, ez mind-mind növeli a béredet. Vagy menj el egy akármilyen céghez, ahova csak a diploma a belépő, és kitanítanak.
2019. nov. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem iylenkor kezdek el gondolkodni, másodévben rájöttem, hogy menekülnöm kéne, de nem tudtam otthagyni az egyetemet, mert nem lett volna miből visszafizetni a képzést
2019. nov. 16. 15:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha otthagysz egy szakot és egy even belül masik szakra mész, nem kell visszafizetni.
2019. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!