Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME VIK-n végzek hamarosan...

BME VIK-n végzek hamarosan (mármint már az MSC-t végzem), milyen elhelyezkedési lehetőségek vannak? Vagyis a legjobb ahol a legtöbbet tudnék keresni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 24. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Végigküzdöttél minimum 5 kemény évet, és semmi önállóság meg talpraesettség sincs benned??? Még csak azt sem írtad le, melyik szakon végzel (a VIK egy kar, amin több szak is van...), milyen fajta munka érdekel stb.... A nagybetűs életbe való kikerülés azzal kezdődik, hogy elkezded a saját életedet intézni és irányítani, például hogy utánanézel a munkaerőpiaci helyzetnek, állásajánlatokat és lehetőségeket böngészel. Szánalmas, hogy ilyen életképtelen embereknek osztogatják a BME-s diplomát :(
2016. márc. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Leírtam,csak valamiért törölte telefonom és kiírás után már nem néztem hogy minden ok-e,de akkor megírom mégegyszer.De amúgy jogos a felháborodás,csak ez így történt...

Szóval itt a VIK-n (gondolom tudod,de esetleg későbbi válaszolók nem) van egy úgynevezett

Mindegy szóval

2016. márc. 24. 18:46
 3/5 A kérdező kommentje:
bocsánat.
2016. márc. 24. 18:46
 4/5 A kérdező kommentje:
na leírom a kommentet újra,megőrít!!
2016. márc. 24. 18:47
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia! Leírtam,csak valamiért törölte telefonom és kiírás után már nem néztem hogy minden ok-e,de akkor megírom mégegyszer.De amúg

y jogos a felháborodás,csak ez így történt...

Szóval itt a VIK-n (gondolom tudod,de esetleg későbbi válaszolók nem) van egy úgynevezett infokommunikációs rendszerek specializáció,na ezt választottam és mellékesen nagyon érdekes és mindenkinek ajánlom,főleg hálózatokról tanulunk,szerintem az a jó benne,hogy nem csak infó,nem csak kódolni kell,azonban mégis elvont és ezért érdekes dolog.

Kerestem több állást is,csak gondoltam felteszem itt,hátha valaki tud segíteni.

Valami telekommunikációs helyen szeretnék elhelyezkedni,de nem tudom,hogy hol mennyi a kezdő fizetés,bár úgy hallottam,hogy minimum nettó 200 ezer Ft,ami nem hangzik olyan rosszul.

2016. márc. 24. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!