Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nagyon jó tanuló voltam...

Ha nagyon jó tanuló voltam általánosban de az elmúlt egy évben sokat rontottam akkor már nincs esélyem arra hogy átvegyenek egy jó iskolába?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok és középiskolába járok.

Az általános iskolában nagyon jó tanuló voltam.

Aztán eljött a 8-dik.

Nemsokára végetért az általános és dönteni kellett arról hogy hova menjek tanulni és mit tanuljak ott.

És ekkor jött a felismerés hogy nekem fogalmam sincsen hogy ki vagyok miben vagyok igazán jó és nem tudtam hogy hova és minek tanuljak.

Őrült módon egy nagyon rossz iskolába mentem ahol most vagyok 10-dik.

Szakmát tanulok amit nagyon utálok.

Amióta idejárok depressziós vagyok.

Elég sok rossz dolog történt itt velem.

De egy valami azért jó vol.

Sok időm volt gondolkozni.

Mostmár tudom azt hogy igazából mit szeretnék csinálni.

Csak az a baj hogy időközben lerontottam az átlagomat.

Nem tudom hogy így átvennének e valahova.

Tudom ha átvennének megint jó tanuló lennék sőt még annál is jobb mert eddig egy nagy káosz volt az életem de mostmár mindent rendbe tettem.

De vajon jár nekem a második esély?

Átvesznek így engem valahova?

A válaszokat előre köszönöm!



2019. nov. 18. 12:06
 1/3 A kérdező kommentje:
*volt
2019. nov. 18. 12:07
 2/3 anonim ***** válasza:

Szakgimibe vagy szakközépiskolába jársz? Mi az átlagod? Egy hármas átlaggal biztosan nem vesznek át egy erősebb suliba.

Gimnáziumba csak különbözeti vizsgával mehetnél. Ami a rossz tanulmányi eredményed miatt nem biztos, hogy sikerül.

2019. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
probalj meg atjelentkezni valahova. felveteli tesztet fognak iratni veled, ugyhogy nem csak a jegyeid fognak szamitani
2019. nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!