Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik debreceni gimnáziumok...

Melyik debreceni gimnáziumok készítenek fel rendesen az érettségire és az egyetemre?

Figyelt kérdés
A Fazekas, a Kossuth meg a TÁG, ezek jó gimik, tudom. Ezeken kívül melyik gimnáziumok készítenek fel rendesen az érettségire és nyelvvizsgára?

2019. nov. 19. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Nehogy már mindent a sulitól várj el!!!

A legótvarosabb gimiből is lehet egyetemre menni, ha tanulsz és nem vagy hülye (vagy ha igen, akkor ha apádék jól tudnak helyezkedni...)

2019. nov. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon lényeges milyen gimnáziumba jársz ! Én a Kossuth -ot mondom ! Semmelweis GYTK-án vagyok másodéves most érzem nagyon,hogy mennyit számított a gimi !! A kémia és a biológia rendkívül erős!!!
2019. nov. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Számít a gimi és nem igaz, hogy minden érettségi bizonyítvány egyforma! Én azt mondom, hogyha a biosz-kémia érdekel, akkor mindenképpen a TÁG-ot válaszd (vagy ha reál irányban szeretnél majd a későbbiekben továbbtanulni), a Fazekasban is nagyon jó a matek, a Kossuthban pedig a humán tagozatról is jókat hallottam. Szorgalom, kitartás, szorgalom és szorgalom kell! :)
2019. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A Beregszászi :D
2019. nov. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Esetleg még az Adyba vagy a Medgyesybe érdemes lehet menni? Mert max a TÁG-ba van esélyem bekerülni, de oda sem sok.
2019. nov. 29. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!