Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek érdemes tönkremenn...

Szerintetek érdemes tönkremenni egy főiskola miatt, ami nem megy és nem is érdekel, csak hogy legyen diplomád?

Figyelt kérdés
Szerintem abban semmi gáz nincs, ha rájössz,hogy ez egy hülyeség... Bár jobb lett volna minél elóbb, de a rokonság miatt kitartottam.
2019. nov. 30. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Tudjuk... hetente 5x elmondod.
2019. nov. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A rokonság miatt kitartani nettó hülyeség, magadnak tanulsz és dolgozol. Nem jó kifogás.
2019. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Hetente 10x kiírod ugyanazt a kérdést, csak mindig máshogy fogalmazol.

Vernek a szüleid és nem lehet velük másról beszélni, mint az egyetem vagy csak szimplán leszärnak.


Amíg nem állsz a lábadra, addig ez lesz.

És de! Igenis lábra lehet állni, csak ahhoz nagyon erős akarat vagy nyomós indok kell.

Ha valakinek az előbbi nincs, lehet rá törekedni, erősnek kell lenni.


Amíg ezt nem teszed meg és heti 20 kérdést írogatsz ki erről, nem fog semmi változni..


Nem tudlak sajnálni és senki más sem fog..

2019. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy látom, hogy sokan, akik még őszintén akarták is az egyetemet, csalódnak. Az oktatási rendszer régi, a tanári pálya nem hálás az egyetemen sem, így nem azok vannak ott, akiknek ott kéne lennie, és nem is tesznek bele elég pénzt. Sok helyen, még sajnos sok mérnökin is, a diploma csak egy dísz, ami a belépő a komoly világba, de ott még magadat megint ki kell képezni, vagy a cégnek téged. Inkább úgy fogalmaznék, hogy bizonyos munkakörökhöz egy kötelező rossz az a diploma. Szinte sehol sem jobb, de nem veszítesz vele, bírd ki még egy kicsit.
2019. nov. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Habár nem tudtuk meg milyen diplomáról van szó, de ha olyanról ami keresett, akkor csináld végig. Sokkal több lehetőséged lesz, mint diploma nélkül.
2019. dec. 1. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt inkább te mondd el nekünk, érdemes-e, hiszen neked sikerült. Érdemes volt emiatt tönkremenni?
2019. dec. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!