Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Széchenyi István Közgazdasági,...

Joker1102 kérdése:

Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakgimnáziuma és Kollégium, milyen suli? 3-4 tanuló vagyok felvennének-e?

Figyelt kérdés

2019. dec. 2. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ott végeztem. Az iskola maga lepukkant, a színvonala a béka segge alatt van. Sok az olyan tanár, aki egyáltalán nem oda való, tanítani nem tud, de még egy kutyát sem lehetne rábízni. Olyan az iskola,mint ahol 100 éve megállt az idő. Attól,hogy nagy közgazdasági, hidd el, elég ramaty. Én az 5 középiskolai évemet végig szenvedtem abban az iskolában. Ha van egy kis eszed, messze kerülöd azt a helyet.
2020. febr. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az első válaszadó bizonyára sok rosszat tapasztalt, de szerintem enyhén túloz. Az iskola színvonalát nagyrészt a diákok határozzák meg. Az iskola az övék és azzá lesz, amivé alakítják. Ha jól értesültem megszüntették a foci akadémiát, ami már csak azért előrelépés, mert az atlag diák élete egyáltalán nem volt összeegyzetethető azzal az élrtvitellel, amit Ők csináltak. Ez nem szorul részletezésre, de hidd el, hogy sokkal jobb így. A fizikai állapota valóban kiakasztó. A jelenlegi polgármesterünk Dr. Kovács Ferenc is magáénak tudhatja az intézményt, ugyanis ide járt, felújítás azonban érdemben nem történt már régóta.
2020. szept. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!