Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szakváltás második félévben...

A szakváltás második félévben lehetséges?

Figyelt kérdés
Épp tanárin vagyok, magyar-töri szakpár, és tudom, hogy valameddig le lehet cserélni az egyiket, pl a töri helyett felveszek angolt, de ez hogy megy? Van valami felmérő, néznek valamit? Azért gondolom bármilyen szinttel nem mehetek.. Illetve azt meg tudom csinálni, hogy felveszek egy olyan nyelvet, amit nem tanultam még, pl japán (csak egy példa) és ha jól mondom, akkor a minorom lesz a töri? Nem igazán értek ezekhez, mert eddig ugye nem volt dolgom vele

2019. dec. 4. 11:19
 1/1 anonim ***** válasza:
A tanulmányi és vizsgaszabályzat tartalmazza a feltételeket. A Károlin pl. a második aktív félév végéig lehet az egyik tárgyat lecserélni. Ha angolra cseréli le valaki a törit, akkor vagy emelt szintű érettségit kérnek vagy C1 komplex nyelvvizsgát.
2019. dec. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!