Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek lesz szombaton iskola?

Nektek lesz szombaton iskola?

Figyelt kérdés

Kitalálták megint, hogy szombaton iskolába kell menni, mert munkanap

Gondolkodtam, hogy nem megyek be mivel igazolatlant nem adhatnak érte (nem szerepel az elektronikus naplóba mint tanítási nap, semmire meg nem írnak be igazolatlant), viszont pechemre anyám ott dolgozik a suliba, így zavarni fog...


Ti nálatok be kell menni? És ha igen akkor mentek?


Egyébként ha valaki azért menne csak be, mert fél, hogy igazolatlant kap, de amúgy lenne lehetősége ellógni akkor nyugodtan maradjon otthon, mert a tanárok ezzel az igazolatlannal csak befenyítenek mint a Rambo.. Ha nincs benne elektronikus naplóba, mint szombati nap tanítás nap akkor egyértelmű, hogy nem is lesz beírva (tapasztalat).... Bár gondolom ezt tudtátok eddig is, de hátha van aki nem😅


Olyan válaszok ne jöjjenek, hogy mit nyavajogsz, ha dolgozni fogsz is be kell menni szombaton... Igen, tudom, tisztába vagyok vele, de nyilván azért választom azt a szakmát majd, mert szeretem csinálni és ha szükséges karácsonykor is bemegyek dolgozni...



#munkanap #iskola #szombat #az istenek a fejükre ejtették a kormányt
2019. dec. 4. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem megyek mert beteg vagyok.( A kövi szombaton viszont megyek) Igazából az igazolatlanok sosem zavartak így is úgyis mindig volt főleg amikor még új volt a tanároknak az egész kréta így nem tudták kezelni és olyan órákra is be lettem írva amin amúgy ott voltam de nem tudták kiszedni szóval maradt. Meg egy két tanár kedvencének elég volt azt mondani hogy elutaznak és így a tanár leigazolta nekik. Ja és egy "érdekesség" általánosban nagyon szerettem a szombati munkanapokat alig vártam hogy legyen 😂
2019. dec. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1 Akkor nálatok elég össze-visszaság van 😅 Mondjuk az egy kicsit gáz, hogy olyanokra csak úgy beírnak igazolatlant amin ott voltál, de köztudott, hogy a mai tanárok nem egy pc guruk😂

Kb ezt kihasználva mi is akkor cseszünk ki velük amikor akarunk (projektort meg szoktuk csibészelni😅)

Egyébként jobbulást kívánok 😄😄

2019. dec. 4. 23:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eleve szombaton van suli, de nekem aznap pont elmarad. :D Szóval itthon fogok lazulni egy forralt bor tàrsasàgàban.
2019. dec. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 Helyes😄
2019. dec. 4. 23:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, öcsi, be fogják írni az e-naplóba! Csak nem gondolod, hogy nem?!
2019. dec. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Be kell menni... Van szombat az enaploban....
2019. dec. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkora ügyet csinál mindig valaki ebből a szombati suliból... Mi ilyenkor filmet néztünk meg 4 óra után elengedtek.
2019. dec. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Kitalálták megint, hogy szombaton iskolába kell menni, mert munkanap"


Nem beszólok, csak kérdezem:

Mit gondolsz, a karácsonyt meg egyéb ünnepeket miért töltheted otthon? Azokat mind le kell dolgoznod.

Persze sokszor van, hogy az igazgató azokat kiírja szünetnek, ergo legtöbbet le sem dolgozod.


Ezt az egy napot kibírod, valószínűleg rövidített órák lesznek és maximum délig leszel suliban.

2019. dec. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem, nekünk nincs benne, valószínűleg már nem is lesz, soha nem is szokott...


Egyébként nem azon van a hangsúly, hogy most nem kibírnánk e azt a 4 órát, sőt, nálunk csak 3 lenne megtartva...

Hanemhogy csóri gyerekeket is berángatják akik 30kmről járnak be szombat reggel, hogy aztán alig, hogy ideérnek már fordulhatnak vissza (akkor van cumi ha busz se jön...)

Az egy idióta volt aki kitalálta az iskolákban is a szombatot, mert azzal, hogy ott ülsz, nem segítesz a gazdaságon és nem pótolod be a lemaradást....

2019. dec. 5. 10:05
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A buszok is hétköznapi menetrend szerint közlekednek. Meg dolgozni is mennek emberek. 🤷🏼‍♂️
2019. dec. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!