Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek van tanítás az iskoláto...

Nektek van tanítás az iskolátokban dec.1-én és dec.15-én, szombaton?

Figyelt kérdés
A decemberi munkanap-áthelyezések miatt érdekelne, hogy nektek van-e tanítás a két szombati napon. Arra is kíváncsi lennék, hogy általános vagy középiskolába jártok-e. Köszi

2018. dec. 1. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én gimibe járok. Nekünk ma nincs tanítás, sőt be sem kellett menni.

Nekünk ez a nap még október elején lett "ledolgozva" egy iskolai sportnap volt megrendezve, és az volt rendes tanítási napnak bejegyezve. Már akkor mondták hogy ezt a december elsején esedékes ledolgozást dolgozzuk le akkor.

December 15-én viszont lesz tanítás, és rövidített órák sem lesznek, de helyette az utolsó tanítási napon a téli szünet előtt csak délig lesz iskola, plusz karácsonyi program lesz, tehát akkor nem lesz tanítás, csak délig bent kell lenni.

2018. dec. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ma is volt és 15-én is lesz. Rövidített órák voltak és csak 6 óra volt megtartva.
2018. dec. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Általános, délig van tanítás mindkét napon.
2018. dec. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Dec.1-én(ma)nekünk nem kellett bemenni, illetve dec. 15-én lesz a sulinkban a karácsonyváró nap, akkor fogunk ajándékozni, majd meghallgatjuk a suli kórust és délben már mehetünk is haza.

Gimnázium

2018. dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok, gimnázium
2018. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Gimnázium. Ma 7 rövidített óra. December 15-én az egész suli korizni és kirándulni megy.
2018. dec. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Gimi. Nincs. Sohanem megyunk szombaton.
2018. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk ma is volt és 15.én is lesz, de minkdét alkalommal csak 3 óra van megtartva, 10:35kor végzünk és középsuli.
2018. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Gimi, van. októberi szombati munkanap sportnap volt, ma pályaorientációs nap, 15-én tanulni fogunk. Minden szombati munkanapon megyünk suliba, néha úgy szoktam érezni, hogy ilyenkor van a reggeli buszon az én sulimba járó gyerek + 3 néni.
2018. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Gimis vagyok, nálunk sosincs szombaton tanítás, mert sok kollégista van, sokan 4 órákat utaznak, ezért nem lenne értelme szombat délután nekik hazamenni, vasárnap délután meg vissza.

Viszont nincs nálunk érettségi szünet emiatt.

2018. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!