Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nehéz bejutni az Állatorvosi...

Nehéz bejutni az Állatorvosi Egyetem nem fizetéses szakára? (Budapest)

Figyelt kérdés
Határon túli magyar vagyok, ebben az esetben egyáltalán bejuthatok államilag támogatott helyre?
2010. júl. 19. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehetetlen oda bejutnod, sem költségtérítésesen, sem államilag finanszírozotton, mivel Állatorvosi Egyetem nem létezik Magyarországon.
2010. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De igenis létezik!

Szent István Egyetem- AOTK.

Nehéz, de nem lehetetlen bekerülni. Bár nem tudom, hogy állsz a nyelvvizsgával, és hogy ott van e emelt szintű érettségi, vagy bármi olyan, amiért plusz pontot kaphatsz.

2010. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
magyarországon letehetem az emelt szintű értettségit, hogy többletponthoz jussak :)
2010. júl. 19. 18:31
 4/5 anonim ***** válasza:

nézz szét a www.felvi.hu honlapon.


Írhatsz is nekik kérdést emailben, nagyon segítőkészek és kedvesek. Ők jobban tudnak majd a kérdéseidre válaszolni. Csak írd meg hová valósi vagy, mit szeretnél tanulni, és kérdezd meg, hogyan van erre lehetőséged, mit fogadnak el Magyarországon.

2010. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy van-e lehetőséged államilag támogatott képzésen részt venni. De szerintem csak akkor, ha van magyar állampolgárságod. Felvi.hu-n vagy OM honlapján keress vmi info vonalat, és hívd fel őket.


Az meg, hogy milyen nehéz bekerülni, relatív. Elég magas a ponthatár 435 körül azt hiszem.

Egy emelt szintű érettségi KÖTELEZŐ és biosz + kémia a felvételi tárgy.


Nézd át a pontszámítást, vagy felvi.hu-n használd a kalkulátort és próbálgasd, hogy milyen eredményekre lesz szükséged.

2010. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!