Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy tanulnátok egy olyan...

Hogy tanulnátok egy olyan feleletválasztós tesztre, aminek a kérdéseit nagyon nagy anyagból teszik föl?

Figyelt kérdés
Környezetgazdálkodás a tárgy neve és nagyon meglepődtem, amikor láttam, hogy rengeteg anyagot mellékeltek hozzá. Az a bajom, hogy közben meg olyan kérdések lesznek, amikre pontosan kell számadatokat tudni.Szerintetek jó megoldás átpörgetni és felületesen elolvasni az összes diát viszonylag sokszor?

2019. dec. 6. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Megtanulni nyilván nem fogod minden diát. Tehát vagy az van, amit mondtál, vagy szerencsejáték.
2019. dec. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Megpróbálnék tavalyi zh-át, vizsgát kérni felsőbb évesektől. Vagy legalább leszűkíteni valahogyan az anyagot, mik a leglényegesebb kérdések.

Nem tudom mennyi az a nagyon sok anyag, de nyilván ha nehéz, sok kredites, akkor az anyag több ezer oldal(?)

Mindenképp olvasgasd át többször, a fontos részeket meg alaposan.

2019. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én folyamatosan ismételném a számadatokat, de amikor ott, stresszhelyzetben ülsz, lehet, hogy totál lutri lesz az egészből.
2019. dec. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Felsőbb évesek által "gyűjtött" kérdésekre kell alapozni - ha vannak.
2019. dec. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én az ilyen tárgyaknál korábbi teszteket oldogattam végig, esetleg még írtam én magam is tesztkérdéseket. Ha erre nincs időd/lehetőséged, akkor pörgesd a diákat, és nézd meg mire lehet jól rákérdezni (táblázatok, kiemelt mondatok, alapvetŕsek). Majd írj hány % lett! :D

Melyik egyetem?

2019. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Sajnos e-learninges lesz és szerintem most csinálják ezt így először, így nincs korábbi teszt. Nagyon randomok a kérdések, semmi logikát nem látok benne, s amit fontosnak tartanék, abból kb semmi nincs benne. Nem gond, olvasgatom, pörgetgetem, aztán meglátjuk :D Debreceni Egyetem GTK :P
2019. dec. 6. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha számítógépes a teszt, az nem zárja ki, hogy a régi kérdésbankjukat használják majd.
2019. dec. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!