Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Kőbányai...

Segitslegyszii kérdése:

Mi a véleményetek a Kőbányai Szent Lásszlo gimiről? Nem túl sznobok a diákok?

Figyelt kérdés
Esetleg vannak helyes fiuk illetve a golyatábor milyen ?

#gimnázium #Szent Lászlo Gimnazium
2019. dec. 6. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem sznobok, helyes fiúk nyilván mindenhol vannak. A többiről nem tudok nyilatkozni
2019. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: fantasztikus!

Idén kezdtem (angolos vagyok) és egyszerűen imádom. A programok nagyon jók, a közösség szuper, többnyire a tanárok is jófejek. A tanulás mennyisége függ a saját képességeidtől, de ha már egyszer bekerültél, nem fogsz megszakadni tőle.

Az épület borzasztó nagy, ha késésben vagy és a harmadikon lesz órád, akkor kicsit necces, de ez sem annyira vészes.

A suli nagyon el- és befogadó. Nincsenek sznobok, nincs kiközösítés. Nyilván nem vagyunk mindenkivel puszipajtások, de ez minden.

A diákok a legkülönbözőbbek külsőre, tapasztalatom szerint kifejezetten sok a helyes fiú. Az osztályom legalábbis tele van velük. :D

A gólyatábor nagyon jó volt, Balatonszepezden tartották a suli saját táborában. Az ifik is jó programokat csináltak nekünk, mondjuk az éjszakai futás annyira nem tetszett. De ezen kívül szerettem.

Ha van valami kérdésed, akkor csak nyugodtan :)

2019. dec. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sznobsagot nem igazan tapasztaltam az 5 ev alatt, pedig eleg sok embert ismertem. Elofordul persze egy-ket ilyen diak is, akiknek a szulei jol keresnek es ezert kicsit nagyra tartjak magukat. de igazabol kb mindenhol van ilyen. Helyes fiuk boven vannak. :D Erdemes jarni valamilyen sportra vagy enekkarra akar vagy szinjatszora. ;)


A kozosseg nagyon jo, nagyon ritka az olyan, hogy ne talalnal hasonszorueket. Nekem nagyon pozitiv tapasztalataim vannak altalanossagban, a tanarok es a diakok 90%-a elfogado. Az igazgato nagyon jofej, ami szerinten ritka, igazi tiszteletet prancsolo, de kedves szemelyiseg. Szerintem az oktatas is jo, en azt tapasztaltam, hogy felkeszitenek eleg jol az erettsegire, es nem gyotornek halalra az extra hulyesegekkel (pl egy bioszost nem kernek ugy szamon infobol, mint egy infost, vagy egy mediast ugy matekbol).

2020. jan. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia:) Én idén kezdtem biosz kemian, egyáltalán nem sznob senki, iszonyatosan jó a közösség. És hát én rengeteg helyes srácot látok a folyosón nap mint nap
2020. jan. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!