Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy hiba miatt nem vettek fel...

Egy hiba miatt nem vettek fel egyik egyetemre sem. Mi a teendő ilyenkor? Van valami pótfelvételi, vagy hasonló?

Figyelt kérdés
Van még esélyem arra,hogy szeptembertől egyetemre járjak?
2010. júl. 20. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pótfelvételi van, de ott általában már csak költségtérítéses szakokat indítanak.
2010. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van pótfelvételi, de ha szabad megkérdeznem, akkor mi volt a hiba, amiért nem vesznek fel?
2010. júl. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szlovákiai vagyok,és nálunk társadalomismeretet oktatnak..én úgy informálódtam,hogy azt elfogadják,mint gazdasági ismeretek érettségi vizsgatárgy-de nem fogadták el.Egyébként tökéletes lett az érettségim,és a bizonyítványaim is.
2010. júl. 20. 11:23
 4/7 A kérdező kommentje:

És a pótfelvételire hogy kell jelentkezni?hogy néz ki az?

Köszi a válaszokat!

2010. júl. 20. 11:25
 5/7 anonim ***** válasza:
84%

Pótfelvételinél azokra a szakokra lehet jelentkezni sajnos, amik még megmaradtak és általában ezek csak költségtérítéses formában indulnak :S! Azt hiszem augusztusban kell rá jelentkezni és szerintem a felvi.hu-n ezt meg is teheted, ott majd biztosan megtalálsz minden információt ezzel kapcsolatban.

Azért sajnálom...!

De nem kaptál vmi üzit, hogy nem stimmel vmi és javítsd a hibát?

2010. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pótfelvételinél be kell utazni abba a városba, ahol tovább szeretnél tanulni. Felkeresed az egyetemet, kérsz jelentkezési lapot, 5000 forintot kell érte fizetni. Mindössze egy helyre tudsz jelentkezni, az így jelentkezőknek tavaly a 90%-a nyert sikeres felvételt... :D


Úgyhogy elég nagy esélyed van rá, hogy bekerülj! :D

2010. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Hát remélem hogy valami sikerül azért...

2010. júl. 21. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!