Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Bennem van a hiba, hogy...

Bennem van a hiba, hogy ennyire nem vagyok se WOW, se stb hasonló FÜGGŐ? Egyáltalán MI ABBAN A JÁTÉKBAN A JÓ HOGY VALAKI OTT TUD FÖLÖTTE ÜLNI EGY FÉLNAPOT?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 19:15
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
A legjobb barátom(?) akasztott most ki h lassan wcre se megy ki mert "WOWozok","nyista (vagy mi tán ista nem tudom)van".Mondom neki te függő vagy....erre Ő nem csak szeretek játszani.Mondom LOL....Nem az mert ha megigér vmit az betartja,meg lehet rá számítani,stb....de amikor már oda megyek és rám se néz mert h Ő WOWozik...és csak dumálni tudunk úgyh a monitort lesi...-.- és mondja h a klánjába vagy mibe vannak 30-40 éves emberek is,és kicsit elgondolkodtam h ebben mi a jó? csak én vagyok ilyen? 30-40 évesen wowozni? hát LOL....lehet én vagyok a "visszamaradott..." nekem is meg van a CS mégse ülök felette napi 1 óránál többet-.- ez már sztem ez nagyon SZÁNALMAS...
2011. júl. 16. 19:16
 2/24 anonim ***** válasza:
énse vagyok WOW függő meg nem is tetszik de azért énis elég sokat géepezek főleg a LOL-on szerintem menj el vele valahova kirándulni meg ilyenek aahol jól érzi magát tán akkor meglátja hogy a wow-on kivűl van más élet is vagy mondjál neki rémsztorikat kirohad vagy kisül a szeme xD ilyenek de a kirádnulás lenne a leghatékonyabb vagy csak egyszerűen sétáljatok és kész de rángasd ki valahogyan :)
2011. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
olyankor bombával se lehet kirobbantani:) am a vicc az az h egyetemista.:)de legalább valami igényes játékkal játszana nem ilyen kocka....majdnem mondtam valamit:) de maga az egész játék 1 big LOL mert még a diablo 2nek is jobb a grafikája...
2011. júl. 16. 19:26
 4/24 anonim ***** válasza:
54%
Én sem vagyo ilyenn.. Amerikában (ott tanultam msot ithhon vok) még több ilyen van. Egyszer egy haverunk ugyanígy bekoczkult, gépezés közben nem figyelt ránk és leöntöttük tjjel. NEm áll fel csak tovább játszott. Utána ketchupot nyomtunk a fejére de az sem vált be. Végül már arra gondoltunk lehugyozzuk a hátát de nem csináltuk. Inkább elmentünk.
2011. júl. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Muzsály LOLozni.. Annyira idegesítő xD
2011. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
az lesz h én se fogom keresni majd észre veszi magát amikor már késő=)Én se vagyok egy hú de kigyúrt állat de inkább elmegyek hetente 3szor kondi terembe minth wowozzak...-.-
2011. júl. 16. 19:29
 7/24 anonim ***** válasza:

Egyszer próbáltam a WOW-ot, 1-2 órát játszottam vele és kész, nem értettem hogy hogyan kell fejleszteni a skilleket, tök gyenge voltam, egyszerűen nem értettem.

Másik szerepjátékkal játszok de nem ülök a gépnél egész nap, pár óra és megunom.

2011. júl. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
de mondom legalább valami igényes játék lenne....:)
2011. júl. 16. 19:30
 9/24 A kérdező kommentje:
69% mint én:)
2011. júl. 16. 19:30
 10/24 anonim ***** válasza:
mi a baj abban hogy nem vagy wow függő? amúgy én is wowoztam de meguntam, a sok függő meg azért űl ott fél napokat hogy le ne maradjon valamiről
2011. júl. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!