Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha puskáztam, és már nagyon...

Ha puskáztam, és már nagyon megbántam, vajon ha megkérdezem a tanárnőt, megírhatom újra a dolgozatot? Gimnáziumról van szó.

Figyelt kérdés

Történelem témazáró közben egyetlen feladatot nem tudtam, ránéztem a telefonomra, a lapom meg már a tanár kezében volt.

Történtek után elnézését kértem, mondta, hogy ez már 1es, de egyébként nem haragszik.

Nagyon megbántam. Mit gondoltok, van esély a bűnbocsánatra? :(



2019. dec. 17. 21:20
 1/5 anonim válasza:
100%

esély mindig van


nekem egyetemen engedte meg a tanár hogy újraírjak egy zh-t

2019. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Azok a régi szép idők... Amikor nyomógombos telefonnal a lábaim közt gugliztam a töri tzt, ami kemény 500 Ft volt adatforgalom alapján számítva. De legalább 4es lett. Sajnos ez 1es, eltűntetni már nem lehet, az ott marad. Legfeljebb egy másik jegyet szerezhetsz mellé.
2019. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom, azert ennyire ne fujd fel a dolgot. Mindenki puskazott mar eleteben. Jelentkezz felelni, es tanulj a kovetkezo dolgozatokra, hogy kijavitsd, ennyi.
2019. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem dőlt össze a világ. Jelentkezz, hogy felelnèl és javítsd ki!

Én még érettségin is puskàztam.

2019. dec. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2019. dec. 19. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!